O nas

Wychodząc naprzeciw realnym problemom biznesu, od lat dostarczamy praktyczne i użyteczne rozwiązania kadrowe, księgowe, konsultingowe i outsourcingowe, które stanowią odpowiedź na dynamicznie zmieniające się uwarunkowania rynku pracy i funkcjonowania przedsiębiorstw.

Nieustannie dążymy do podnoszenia jakości naszych usług. Zapewniamy naszym Klientom zarówno komfort jak i ekonomiczną efektywność realizowanych procesów. Dbamy o to, by mogli maksymalnie skupić się na tym, co dla nich najważniejsze – na realizacji strategicznych celów przedsiębiorstwa.

Nasze usługi dedykujemy wszystkim (zarówno w Polsce jak i za granicą), którym zależy na stałym rozwoju swojej działalności gospodarczej oraz zawodowej.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, posiadamy wiedzę oraz kwalifikacje, które pozwalają nam kompleksowo wspierać Twoją firmę w następujących obszarach:

Kadry i płace

a

Rachunkowość

a

Outsourcing zatrudnienia
(Outsourcing zatrudnienia)

a

Legalizacja pobytu
i pracy cudzoziemców

a

BHP

a

Audyty

a

Programy unijne

a

Prawne aspekty
działalności gospodarczej

Misja

Tworzymy dedykowane rozwiązania optymalizujące efektywność procesów kadrowo-płacowych.

Chcemy, by nasze doświadczenie i pasja w tym obszarze stały się gwarancją sukcesu tych, którzy nam zaufali.

Wizja

Zmierzamy to tego, by szeroko pojęta jakość i skuteczność obsługi była naszym znakiem rozpoznawczym.

Chcemy, by marka Future Solution stała się synonimem profesjonalizmu, niezawodności, elastyczności
i partnerstwa.

Korzyści ze współpracy?

NIŻSZE KOSZTY PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI


Obniż nakłady związane z obsługą kadrowo-płacową, czy księgową, zoptymalizuj koszty pracownicze oraz wydatki związane z szeroko pojętym konsultingiem.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU i WYGODA


Przejmujemy od naszych Partnerów wszelkie obowiązki administracyjne. Lubimy, kiedy dokumenty przygotowywane są sprawnie, bezbłędnie i na czas.

DYSPOZYCYJNOŚĆ


Pozostajemy w stałym kontakcie z Klientami: informujemy na bieżąco, reagujemy szybko. Dopasowujemy się do preferencji firmy jeśli chodzi o model współpracy.